O mnie

Herminia Páez Prado

To właśnie ja.

A raczej to byłam ja rok temu. Tłumacz z powołania, w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Przekład i Komunikacja Międzykulturowa w UAB. Filmik ewidentnie się zdezaktualizował, tak samo zresztą jak moja pierwsza strona internetowa (nad którą znajoma graficzka załamała ręce).

Na pewno w filmiku dużo można by jeszcze poprawić, ale to dzięki niemu wiele osób, zarówno z grona tłumaczy, jak i spoza niego, zapamiętało mnie i przypominało sobie moją stronę wtedy, gdy jeszcze nie do końca wierzyłam w to, że uda mi się rozwinąć skrzydła w świecie tłumaczeń. Jak wam się podoba? Chętnie poznam wasze opinie, zwłaszcza że mam w planach przygotowanie nowej wersji filmiku. Chciałabym poprawić napisy, które nie są najlepiej pocięte, dopilnować liczby znaków na sekundę, nagrać filmik przy lepszym świetle… Wszelkie sugestie są mile widziane, czekam na wasze komentarze . Na pewno przydadzą mi się, gdy tylko będę mieć więcej wolnego czasu, lepsze światło i porządną kamerę ochotę na remanent w szafie i zabawę w upinanie włosów.

Aha… Chcielibyście dowiedzieć się o mnie czegoś jeszcze? Fair enough, jak mawiają Anglicy. Oto moja pierwsza służbowa wizytówka:

A moje CV? Otóż mam kilka pomysłów co do tego, jak chciałabym zaprezentować wam moje umiejętności w nietypowy sposób na tym blogu (sami zobaczycie, gdy zdecyduję, jak to zrobić). A póki co, tutaj po prawej stronie (pokazuję palcem, choć to brzydko) zamieściłam trochę informacji o sobie. Na koniec możecie także poczytać o mnie tutaj:

Patrz, mamo! Jestem w telewizji internecie!

Tak, tak, nie żartuję. Do tej pory moje nazwisko pojawiło się już na DWÓCH blogach (chwila na oklaski z taśmy).

  • Firma Social Marketing Pymes dodała mnie na swojej stronie w sekcji Młodzi Utalentowani. Współpracowałam z nimi w zakresie mediacji/aktywizacji, a także już po tym, jak zostałam tłumaczem/korektorem, więc najprawdopodobniej wiedzą, co piszą  .
  • Zostałam także wymieniona na blogu Traducir&Co w zestawieniu wizytówek różnych tłumaczy.

Dame tu opinión